Legfrissebb videó

HHU EB 2019

Kvalifikáció: 2019. Április 7-én!

Legközelebbi versenyeink

A World Dance Talents Cup Bergamo az Echo TV-ben

A Bergamo-i VB-n készült felvételekből lement az összefoglaló az Echo TV-ben.
A teljes adást itt tudjátok visszanézni:
https://www.echotv.hu/videok/2018/11/28/grund/6131

Idei utolsó versenyünk:

Idei versenyeink 2019

A zágrábi EB az Echo TV-ben

A zágrábi eb-készült felvételekből lement az összefoglaló az Echo TV-ben.
Itt tudjátok visszanézni a teljes adást:
https://www.echotv.hu/adasok/2018/06/04/hosszabbitas/12309

Ritmuscsapatok Országos Bajnoksága – Menetrend – 2018.06.03.

Sziasztok!

Először is szeretném megköszönni hogy ismét ilyen nagy létszámmal neveztetek az Magyar Bajnokságunkra és egyben kvalifikációra a Római Világbajnokságra!

Igyekeztem az elmúlt versenyek menetrendjét felmérni,így arra jutottam most korcsoportokra bontva lesz megtartva a verseny !

Szeretnék mindenkit tájékoztatni olyan menetrendet ami Mindenkinek megfelelő lenne sajnos nem tudok elkészíteni akárhogyan is szeretnék!

Minden versenyen az adott nevezettek alapján készítem el a sorrendet nagyon sok idő alatt a lehető legjobban,több szempontot is figyelembe véve!

 Megkérem az edzőket az időrend kiírása után ne telefonáljanak kinek mi nem jó, igyekeztem mindenkinek kérését figyelembe venni,(nem könnyű) főleg azokat akik több kategóriában és korcsoportban érdekeltek!

Sajnos olyan kiírás ami mindenkinek jó lenne nincsen ,bármennyire igyekeztemL

Ez egy időrendi kiírás,részletes forgatókönyvet minden edző 1db-ot a helyszínen kap és a bejárati ajtóra ki is lesz téve!

A változás jogát fenntartom!

A VERSENY 9:00-kor KEZDŐDIK !

Kérek mindenkit időben regisztráljon és a nevezési díjat fizesse be akik a helyszínre kérték a fizetést,a számlákat se felejtsétek ott,postázni senkinek ne,m tudom!

A sok nevezés miatt az  akrobatikuslátványtáncok kategóriáját versenyét speciális tatami talajon rendezzük meg Április 10-én  Az akrobatikus kategória minden korcsoportja és létszáma a verseny elején fog leversenyezni! Többi kategóriához balett szőnyeget biztosítunk!

Elküldeném nektek a műsor menetét,ami lehetőleg nem sokat változik majd a verseny napján!

A türelmeteket kérem,ha mégis bármi lenne műsor alatt,hisz bármilyen csúszás lehetséges sajnos bármi miatt!

Kérek minden edzőt aki reggel indít versenyzőt időben regisztráljon,hogy a versenyt is időben tudjuk kezdeni!

A REGISZTRÁCIÓ REGGEL 7.30-tól lesz!

A regisztrációra nem kell mindenkinek oda jönni reggel,a nap folyamán folyamatosan van erre lehetőség!

A Folyamatos  regisztrálásra is figyeljetek a verseny folyamán, kérek minden vezetőt,hogy legkésőbb színpadra lépés előtt 1,5 órával azért regisztrálja be versenyzőit!

Külön öltőzőket nem tudunk biztosítani a csapatoknak,mindenki nagy létszámmal érkezik! Kérlek Titeket ezt értsétek meg!

Az öltözőket ne ruhatárolásra,csak öltözésre használjátok!

  • A verseny menetét figyelmesen kísérjétek,mert bármi okból (A versenyre valaki mégsem jön el)megváltozhat!
  • Kérek mindenkit türelemmel legyen a verseny lemenetéig!
  • A verseny után kiküldjük a pontozást is,kérem ezzel senki ne zavarja a pont írót,mert ezzel feltartja  a versenyt!
  • Az érmeket,kupákat ,okleveleket csak a  helyszínen van lehetőség átvenni,aki elmegy utána már nem lesz erre lehetősége!
  • Kiadásra kerül több Külön díj a nap folyamán!

A Római Világbajnokságra az első három helyezett kvalifikálhat minden kategóriában és korcsoportban!

Korcsoporttól és pontszerzéstől függetlenül!

KIADÁSRA KERÜL :

  • Legjobb “Koreográfia” cím….
  • Legjobb Előadó
  • Legegyedibb produkció
  • Legjobb kosztüm

Minden versenyző kap emléklapot, a dobogós helyezettek: szólók(nagy érmet)-duó/triók:érmet,oklevelet,a csapatok és a formációk oklevelet,érmet és kupát kapnak!

Az Országos Bajnokok külön bajnoki érmet kapnak egyéniknél!

Országos Bajnok csak olyan lehet aki legalább egy elődöntőnkön részt vett!

Aki nem vett részt A Napi versenyben tud részt venni!

Felhívom a figyelmet arra,hogy díjakat és ajándékokat csak annak tudunk átadni aki az eredményhirdetésen ott van!!

  • ZENE:

Mivel a zenéket ellehetett előre küldeni,de lehet a helyszínre is hozni kérek minden edzőt nem a regisztrációnál,hanem a technika asztalánál a dj-nél adja le érkezésekor a zenéjét,amit gépre felvisznek azonnal!

Ez lehet Pendrive is!Aki elküldte a zenéjét annál is legyen pendriven meg a zene!

Megértéseteket és segítségetek előre is köszönöm!

A versenyen 2 eredményhirdetés lesz,így nem kell mindenkinek a legvégét megvárnia! Azokat akik egy busszal érkeznek vidékről és több kategóriában is érintettek és meg kell várniuk a legvégét ,kérem a szülőket előre tájékoztassák a verseny menetéről és hosszúságáról!

A versenyt tényleg csak NAGYON kivételes esetekben szeretném megváltoztatni!!

A műsor menete előre láthatólag:

  • Kapunyitás:7:35’!

 Jeltánc kategóriák:

  • 9:00’-9:15’

Aerodance-Step Aerobik kategóriák

  • 9:15’-9:30’

Törpe/Manó/Mini Korcsoport minden kategória:9:30’-12:35’

Egyénik: 9:30’-10:52’

  • Színpadi látványtánc :9:30’-9:56’
  • Open:9:56’10:20’
  • Show:10:20’-10:44’
  • Művészi táncok:10:44’10:52

Duók/Triók:10:52’-11:43’

  • Színpadi látványtánc:10:52-11:10’
  • Open:11:10’-11:25’
  • Művészi táncok:11:25’-11:28’
  • Show:11:28’-11:43’

Csoportok-Formációk:11:43-12:42’

  •  Színpadi látványtánc:11:43’-12:00’
  • Művészi táncok:12:00’-12:09’
  • Open:12:09’-12:33”
  • Show:12:33’-12:42’’

Gyerek korcsoport Minden kategória: 12:42’-től

  • Egyénik: 12:42’-13:54’
  • Művészi táncok: 12:42’-13:04’
  • Színpadi látványtáncok:13.04’-13:24’
  • Show:13.24’-13:42’
  • Open:13:42’-13:54’
  • Duó/Triók: 13.54’-14:33’
  • Színpadi látványtáncok:13:54’-14:09’
  • Show:14:09’-14:12’
  • Open:14:14’-14:21’
  • Művészi táncok:14:21’-14:33’
  • Csoportok-Formációk: 14:33’-15:30’
  • Színpadi látványtánc: 14:33’-14:45’
  • Show:14:45’-14:57’
  • Open:14:57’-15:12’
  • Művészi táncok: 15:12’-15:21’
  • Senior csapat: 15:21’-15:30’
  • Open  Mini formációk!:15:30’-15:38’
  •  

Eredményhírdetés az eddig lement produkciókból: 15:38’- 16:45’

Junior-Felnőtt korcsoport minden kategória 16:45’-től

  • Egyénik: 16:45’-18:00’
  • Látványtáncok : Junior –Felnőtt:16:45’-17:11’
  • Show Junior-Felnőtt: 17:11’-17:15’
  • Művészi táncok Junior-Felnőtt: 17:15’-17:45’
  • Open Junior-Felnőtt-Senior: 17:45’-18:00’
  • Duók/Triók:  18:00’-19:09’
  • Színpadi látványtáncok Junior-Felnőtt18:00’-18:18’
  • Művészi táncok Junior-Felnőtt 18:18’-18:30’
  • Open Junior-Felnőtt:18:30’-18:48’
  • Show:18:48’-19:09’
  • Csoportok-Formációk: 19:09’-20:02’
  • Színpadi látványtáncok Junior-Felnőtt csapatok: 19:09’-19:21’
  •  
  • Művészi táncok Csapatok-Formációk Junior-Felnőtt:: 19:21’-19:33’
  • Show: 19:33’-19:42’
  • Színpadi látványtánc junior-felnőtt formációk:19:42’-19:54’
  • Open Junior –Felnőtt csapatok-formációk : 19:54’-20:02’

 

II.EREDMÉNYHIRDETÉS  Kb: 20:10’-től

Jó felkészülést kívánok Mindenkinek!

HHU Országos Bajnokság – 2018.06.02. – Menetrend

Sziasztok!

Először is szeretném megköszönni mindenkinek aki a  Magyar Bajnoki versenyünkre és a Hip Hop Unite Világbajnoki kvalifikációjára és a Római Világbajnokság kvalifikációjára benevezett!

A két verseny NEM UGYANAZ!!!

A Római Vb-re az első 3 produkció kvalifikálhat A-B besorolásból!

Szeretnék mindenkit tájékoztatni olyan menetrendet ami Mindenkinek megfelelő lenne sajnos nem tudok elkészíteni akárhogyan is szeretnékJ

Igyekeztem minden kérésnek megfelelni!

Minden versenyen az adott nevezettek alapján készítem el a sorrendet nagyon sok idő alatt a lehető legjobban,több szempontot is figyelembe véve!

Nagyon  nagy öröm és megtiszteltetés számomra,hogy ismét 2 Külföldi egyesület is részt vesz versenyünkön!

 Megkérem az edzőket az időrend kiírása után ne telefonáljanak kinek mi nem jó, igyekeztem mindenkinek kérését figyelembe venni,(nem könnyű) főleg azokat akik több korcsoportban érdekeltek!

è  Ez egy időrendi kiírás,részletes forgatókönyvet minden edző 1db-ot a helyszínen kap,de az ajtóra ki is lesz ragasztva!

A Kvalifikációkat MINDEN ESETBEN ELŐRE KELLETT JELEZNI! Aki ezt nem tette még meg ,de szeretne még jelezheti nekem csütörtökig legkésőbb!

A változás jogát fenntartom!

A VERSENY 10:00-kor KEZDŐDIK !

Kérek mindenkit időben regisztráljon és a nevezési díjat fizesse be akik a helyszínre kérték a fizetést,a számlákat se felejtsétek ott,,postázni senkinek nem tudom! 

Elküldeném nektek a műsor menetét,ami lehetőleg nem sokat változik majd a verseny napján!

A türelmeteket kérem,ha mégis bármi lenne műsor alatt,hisz bármilyen csúszás lehetséges sajnos bármi miatt!

Kérek minden edzőt aki reggel indít versenyzőt időben regisztráljon,hogy a versenyt is időben tudjuk kezdeni!

A REGISZTRÁCIÓ REGGEL 8.30-tól lesz!

A regisztrációra nem kell mindenkinek oda jönni reggel,a nap folyamán folyamatosan van erre lehetőség!

A Folyamatos  regisztrálásra is figyeljetek a verseny folyamán, kérek minden vezetőt,hogy legkésőbb színpadra lépés előtt 1,5 órával azért regisztrálja be versenyzőit!

Külön öltőzőket nem tudunk biztosítani a csapatoknak,mindenki nagy létszámmal érkezik! Kérlek Titeket ezt értsétek meg!

Az öltözőket ne ruhatárolásra,csak öltözésre használjátok!

  • A verseny menetét figyelmesen kísérjétek,mert bármi okból (A versenyre valaki mégsem jön el) megváltozhat!
  • Kérek mindenkit türelemmel legyen a verseny lemenetéig!
  • A verseny után kiküldjük a pontozást is,kérem ezzel senki ne zavarja a pont írót,mert ezzel feltartja  a versenyt!
  • Az érmeket,kupákat ,okleveleket csak a  helyszínen van lehetőség átvenni,aki elmegy utána már nem lesz erre lehetősége!
  • Kiadásra kerül több Külön díj a nap folyamán!

è A Római versenyre A-B kategóriásoknak is lehetet kvalifikálni! Egyéniben Duóban/Trióban,Csapatban és Formációban is minden korcsoportban!

 

è A Hip Hop Unite Kvalifikáció:

Csak „A” kategóriásoknak lehet erre a versenyre kvalifikálni!

Gyerek –Junior-Felnőtt –Mega Crewba az Első 5 helyezett kvalifikálhat a Hollnadia Világbajnokságra ami Októberben lesz!

Duóban Gyerek-Junior-Felnőtt-Seniorban lehet ponthatár elérésével ,ezt a versenyen mondom meg!

Az 1VS1 Battlere a helyszínen jelentkezni már nem lehet!

Korcsoporttól és pontszerzéstől függetlenül!

KIADÁSRA KERÜL

  • Legjobb “Koreográfia” cím….
  • Legjobb Előadó
  • Legegyedibb produkció

Országos bajnoki címet csak az kaphat aki valamelyik Elődöntőnkön elindult(Februári vagy Áprilisi)

Aki nem az csak Napi győztes lehet! A pontszerzésben a pontok duplán számítanak!

Minden versenyző kap emléklapot, a dobogós helyezettek: szólók(nagy érmet)-duó/triók:érmet,oklevelet,a csapatok és a formációk oklevelet,érmet és kupát kapnak!

Az Országos Bajnokok nemzeti érmet,kupát kapnak!

Felhívom a figyelmet arra,hogy díjakat és ajándékokat csak annak tudunk átadni aki az eredményhirdetésen ott van!!

  • ZENE:

Mivel a zenéket ellehetett előre küldeni,de lehet a helyszínre is hozni kérek minden edzőt nem a regisztrációnál,hanem a technika asztalánál a dj-nél adja le érkezésekor a zenéjét,amit gépre felvisznek azonnal!

Ez lehet Pendrive is!Aki elküldte a zenéjét annál is legyen pendriven meg a zene!

Megértéseteket és segítségetek előre is köszönöm!

A versenyen 2 eredményhirdetés lesz,így nem kell mindenkinek a legvégét megvárnia! Azokat akik egy busszal érkeznek vidékről és több kategóriában is érintettek és meg kell várniuk a legvégét ,kérem a szülőket előre tájékoztassák a verseny menetéről és hosszúságáról!

A versenyt tényleg csak NAGYON  kivételes esetekben szeretném megváltoztatni!!

A műsor menete előre láthatólag:

Regisztráció: 8:30-tól

Gyerek egyéni B-A : 10:00’-10:36’

Mini-Manó Egyénik :10:36’-11:05’

Gyerek duók/triók B-A : 11:05’-11:33’  Döntőbe 6 továbbjutó!

Törpe egyénik: 11:33’-11:39’

Döntő Gyerek B Egyénik 6 továbbjutó: 11:39’-11:51’

Törpe-Mini:  Duók: 11:51’-12:05’

Gyerek csoportok B-A : 12:05’12:2 6’

Mini csoportok: 12:26’-12:35’

Mini/Gyerek formáció B-A : 12:35’-13:10’

Törpe-Manó csoportok: 13:10’-13:22’

Break egyéni 13:22’-13:24’

1VS1 BATTLE minden korosztályban Elő és Döntő is! 13:25’-14:25’

Első eredményhirdetés : 14:25’-15:25’

Junior  egyénik B-A  : 15:25’-15:51’   Döntőbe B-besorolásban 6 fő jut!

Felnőtt/Senior egyénik: 15:51’-16:11’

Junior Duó/Triók B-A: 16:11’-16:29’

Felnőtt Duó/Triók B-A :16:29’-17:02’

Junior B  egyéni döntők  továbbjutó: 17:02’-17:14’

Junior csoportok  csak A :17:14’-17:32

Formációk Junior A-B és Felnőtt  B :17:32’-18:08’

Junior csapatok :18:08’-18:26’

Felnőtt csapatok B-A: 18:26’-19:11’ Döntőbe 6 legjobb!’

Felnőtt csoportok B  Döntő 6 legjobb  :19:11’-19:30’

Felnőtt formációk csak A : 19:30’-19:50’

Eredményhirdetés: 20:00’-tól

Döntőket csak a 11 indulók feletti korcsoportokban és divíziókban tartunk!

 

 

A versenyen találkozunk!

Jó felkészülést kívánok Mindenkinek!

Zágráb EB 2018 összefoglaló

Kedves mindenki 
Előzetes információink szerint a zágrábi EB-n készült felvételekből az összefoglaló június 4-én 17:30-kor kerül adásba az Echo TV-n a Hosszabbítás című magazinban. Amennyiben esetleg az időpont változna, akkor azt is jelezni fogom. Az összefoglaló utána visszanézhető lesz az interneten is.