Ritmuscsapatok Országos Táncversenye február 26-i menetrend

Sziasztok!
Először is szeretném megköszönni hogy ennyien neveztetek az Első Bajnoki elődöntőnkre!
4 Ország lesz jelen a versenyen: Horvátország, Románia, Szerbia és Magyarország!
Igyekeztem az elmúlt versenyek menetrendjét felmérni, így arra jutottam most korcsoportokra bontva lesz megtartva a verseny az akrobatikus tánc lemenetele után nem kategóriánként, mert többeknek ez nem felelt meg az előzőkben!
Szeretnék mindenkit tájékoztatni olyan menetrendet ami Mindenkinek megfelelő lenne sajnos nem tudok elkészíteni akárhogyan is szeretnék!
Minden versenyen az adott nevezettek alapján készítem el a sorrendet nagyon sok idő alatt a lehető legjobban, több szempontot is figyelembe véve!
Megkérem az edzőket az időrend kiírása után ne telefonáljanak kinek mi nem jó, igyekeztem mindenkinek kérését figyelembe venni, (nem könnyű) főleg azokat akik több kategóriában és korcsoportban érdekeltek!
Sajnos olyan kiírás ami mindenkinek jó lenne nincsen, bármennyire igyekeztem
Ez egy időrendi kiírás, részletes forgatókönyvet minden edző 1db-ot a helyszínen kap!
A változás jogát fenntartom!
A VERSENY 7:30-kor KEZDŐDIK!
Kérek mindenkit időben regisztráljon és a nevezési díjat fizesse be akik a helyszínre kérték a fizetést, a számlákat se felejtsétek ott, postázni senkinek nem tudom!
Az akrobatikus kategória versenyét speciális tatami talajon rendezzük meg! Az akrobatikus kategória minden korcsoportja és létszáma a verseny elején fog leversenyezni! Többi kategóriához balett szőnyeget biztosítunk!
Elküldeném nektek a műsor menetét, ami lehetőleg nem sokat változik majd a verseny napján!
A türelmeteket kérem, ha mégis bármi lenne műsor alatt, hisz bármilyen csúszás lehetséges sajnos bármi miatt!
Kérek minden edzőt aki reggel indít versenyzőt időben regisztráljon, hogy a versenyt is időben tudjuk kezdeni!
A REGISZTRÁCIÓ REGGEL 6.00-től lesz!
A regisztrációra nem kell mindenkinek oda jönni reggel, a nap folyamán folyamatosan van erre lehetőség!
A Folyamatos regisztrálásra is figyeljetek a verseny folyamán, kérek minden vezetőt, hogy legkésőbb színpadra lépés előtt 1,5 órával azért regisztrálja be versenyzőit!
Külön öltözőket nem tudunk biztosítani a csapatoknak, mindenki nagy létszámmal érkezik! Kérlek Titeket ezt értsétek meg!
Az öltözőket ne ruhatárolásra, csak öltözésre használjátok!
– A verseny menetét figyelmesen kísérjétek, mert bármi okból (A versenyre valaki mégsem jön el) megváltozhat!
– Kérek mindenkit türelemmel legyen a verseny lemenetéig!
– A verseny után kiküldjük a pontozást is, kérem ezzel senki ne zavarja a pont írót, mert ezzel feltartja a versenyt!
– Az érmeket, kupákat, okleveleket csak a helyszínen van lehetőség átvenni, aki elmegy utána már nem lesz erre lehetősége!
– Kiadásra kerül több Külön díj a nap folyamán!
– A Kvalifikálási ponthatárt a versenyen fogjuk kihirdetni!

Korcsoporttól és pontszerzéstől függetlenül!
KIADÁSRA KERÜL tehát:
• Legjobb “Koreográfia” cím….
• Legjobb Előadó
• Legegyedibb produkció
• Legjobb kosztüm
Ritmus Tánccsillagok gálája DVD-t a helyszínen lehet vásárolni a regisztrációs pultnál!
Minden versenyző kap emléklapot, a dobogós helyezettek: szólók (nagy érmet) – duó/triók: érmet, oklevelet, a csapatok és a formációk oklevelet, érmet és kupát kapnak!
Felhívom a figyelmet arra, hogy díjakat és ajándékokat csak annak tudunk átadni aki az eredményhirdetésen ott van!!

• ZENE:
Mivel a zenéket ellehetett előre küldeni, de lehet a helyszínre is hozni kérek minden edzőt nem a regisztrációnál, hanem a technika asztalánál a dj-nél adja le érkezésekor a zenéjét, amit gépre felvisznek azonnal!
Ez lehet pendrive-on is! Aki elküldte a zenéjét annál is legyen pendrive-on meg a zene!
Megértéseteket és segítségetek előre is köszönöm!
A versenyen 2 eredményhirdetés lesz, így nem kell mindenkinek a leg végét megvárnia! Azokat akik egy busszal érkeznek vidékről és több kategóriában is érintettek és meg kell várniuk a leg végét, kérem a szülőket előre tájékoztassák a verseny menetéről és hosszúságáról!
A versenyt tényleg csak NAGYON kivételes esetekben szeretném megváltoztatni!!

A műsor menete előre láthatólag:
• Kapunyitás: 6:00!
7:30 – 11:45 Egyéni Akrobatikus tánc Törpe/Mini/Manó/Gyerek/Junior/Felnőtt
11:45 – 12:35 Akrobatikus tánc Duó/trió Törpe/Mini/Manó/Gyerek/Junior/Felnőtt
12:35 – 13:40 Akrobatikus Tánc csoportok Törpe/Mini/Manó/Gyerek/Junior/Felnőtt
13:40 – 14:40 Akrobatikus Tánc EREDMÉNYHIRDETÉS
14:40 – 15:55 Törpe-Manó–Mini korcsoportok Minden kategóriában

Egyéni
14:40 – 14:46 Látványtánc Mini
14:46 – 14:50 Művészeti Táncok Törpe/Manó
14:50 – 14:56 Open Törpe/Mini
14:56 – 15:20 Show Törpe/Manó/Mini

Duók/Triók
Törpe-Manó–Mini korcsoportok Minden kategóriában!
15:40 – 15:45 Látványtánc Mini
15:45 – 15:50 Open Törpe/Mini
15:50 – 16:00 Show Törpe/Manó/Mini

Csapatok/Formációk
Törpe-Manó–Mini korcsoportok Minden kategóriában!
16:00 – 16:06 Látványtáncok
16:06 – 16:35 Open Törpe/Manó/Mini
16:35 – 16:55 Show Manó/Mini

16:55 – 19:05 GYERMEK Korcsoport Minden kategória
Egyénik:
16:55 – 17:00 Látványtánc
17:00 – 17:08 Művészeti táncok
17:08 – 17:20 Open
17:20 – 17:36 Show

Duók/Triók:
17:36 – 17.38 Látványtánc
17:38 – 17:40 Művészeti Táncok
17:40 – 17:50 Open
17:50 – 17:53 Show

Csapatok/Formációk:
17:53 – 18:05 Látványtáncok
18:05 – 18:50 Open
18:50 – 19:05 Show
II: EREDMÉNYHÍRDETÉS : 19:05 – 19: 45

19:45 – Junior/Felnőtt korcsoportok :
Egyénik:
19:45 – 19:51 Látványtáncok
19:51 – 20:00 Művészeti táncok
20:00 – 20:10 Open
20:10 – 20:40 Show

Duó/Triók
20:40 – 20:50 Látványtáncok
20:50 – 20:56 Open
20:56 – 21:10 Show

Csapatok/Formációk:
21:10 – 21:25 Látványtáncok
21:25 – 21:40 Művészeti Táncok
21:40 – 22:30 Open
22:30 – 22:45 Show
III. EREDMÉNYHIRDETÉS: 23:00-tól
2017-es versenyek: Április 1 vagy 2, Május 6-7 Zágráb, Június 10 vagy 11 OB

Jó felkészülést kívánok Mindenkinek!

Szűcs Éva
Éva Funky se vezetőedzője
+36304951066
evafunky@evafunkyse.com
www.ritmuscsapatok.com
www.edzotaborozas.freewb.hu

Vélemény, hozzászólás?