Ritmuscsapatok Országos Táncversenye – 2017.11.11. – Időrend

November 11 Szombat!!

Sziasztok!
Először is szeretném megköszönni hogy ismét ilyen sokan neveztetek az Őszi Bajnokságunkra és egyben A Pontszerzők Döntő Állomására!
Igyekeztem az elmúlt versenyek menetrendjét felmérni,így arra jutottam most korcsoportokra bontva lesz megtartva a verseny az akrobatikus tánc lemenetele után nem kategóriánként,mert többeknek ez nem felet meg az előzőkben!
Szeretnék mindenkit tájékoztatni olyan menetrendet ami Mindenkinek megfelelő lenne sajnos nem tudok elkészíteni akárhogyan is szeretnék!
Szeretnélek Benneteket tájékoztatni arról,hogy az Aerobik és a jeltánc kategória átkerült vasárnap reggelre,hogy kevesebb legyen a mai nap menetideje is!
Minden versenyen az adott nevezettek alapján készítem el a sorrendet nagyon sok idő alatt a lehető legjobban,több szempontot is figyelembe véve!
Megkérem az edzőket az időrend kiírása után ne telefonáljanak kinek mi nem jó, igyekeztem mindenkinek kérését figyelembe venni,(nem könnyű) főleg azokat akik több kategóriában és korcsoportban érdekeltek!
Sajnos olyan kiírás ami mindenkinek jó lenne nincsen ,bármennyire igyekeztem
Ez egy időrendi kiírás,részletes forgatókönyvet minden edző 1db-ot a helyszínen kap és a bejárati ajtóra ki is lesz téve!
Aki még nevezési összesítőt nem küldött,kérem küldje el mihamarabb!
A változás jogát fenntartom!
A VERSENY 9:00-kor KEZDŐDIK !
Kérek mindenkit időben regisztráljon és a nevezési díjat fizesse be akik a helyszínre kérték a fizetést,a számlákat se felejtsétek ott,postázni senkinek ne,m tudom!
Az akrobatikus kategória versenyét speciális tatami talajon rendezzük meg! Az akrobatikus kategória minden korcsoportja és létszáma a verseny elején fog leversenyezni! Többi kategóriához balett szőnyeget biztosítunk!
Elküldeném nektek a műsor menetét,ami lehetőleg nem sokat változik majd a verseny napján!
A türelmeteket kérem,ha mégis bármi lenne műsor alatt,hisz bármilyen csúszás lehetséges sajnos bármi miatt!
Kérek minden edzőt aki reggel indít versenyzőt időben regisztráljon,hogy a versenyt is időben tudjuk kezdeni!
Ezért ez egy tájékoztató jellegű időrend,NEM VÉGLEGES!!!
A REGISZTRÁCIÓ REGGEL 7.15-től lesz!
A regisztrációra nem kell mindenkinek oda jönni reggel,a nap folyamán folyamatosan van erre lehetőség!
A Folyamatos regisztrálásra is figyeljetek a verseny folyamán, kérek minden vezetőt,hogy legkésőbb színpadra lépés előtt 1,5 órával azért regisztrálja be versenyzőit!
Külön öltőzőket nem tudunk biztosítani a csapatoknak,mindenki nagy létszámmal érkezik! Kérlek Titeket ezt értsétek meg!
Az öltözőket ne ruhatárolásra,csak öltözésre használjátok!
 A verseny menetét figyelmesen kísérjétek,mert bármi okból (A versenyre valaki mégsem jön el)megváltozhat!
 Kérek mindenkit türelemmel legyen a verseny lemenetéig!
 A verseny után kiküldjük a pontozást is,kérem ezzel senki ne zavarja a pont írót,mert ezzel feltartja a versenyt!
 Az érmeket,kupákat ,okleveleket csak a helyszínen van lehetőség átvenni,aki elmegy utána már nem lesz erre lehetősége!
 Kiadásra kerül több Külön díj a nap folyamán,illetve a Döntő pontok összesítések is!
Korcsoporttól és pontszerzéstől függetlenül!
KIADÁSRA KERÜL :
• Legjobb “Koreográfia” cím….
• Legjobb Előadó
• Legegyedibb produkció
• Legjobb kosztüm
A besorolást, ha a zsűri nem találja jónak pontszámlevonás nélkül átsorolhatja!

 Az éves pontszerzésben részvétel:

 Év végén rendezzük meg a DÖNTŐT, ahol eldől az is , ki nyeri az éves versenyt, ki gyűjtötte a legtöbb pontot eben az évben!
 Az egyesületek/Tánciskolák is versenyeznek a pontokkal, minden verseny produkciójuk pontjai összeadódnak minden verseny után!
 Év végén Óriás kupákkal az első 6 egyesületet díjazzuk a pontszerzés alapján 2 nap versenyén!
 Az éves versenybe csak azok vehetnek részt év végén, akik a Döntőn kívül minimum 2 versenyen elindulnak,a dupla pontok 2 versenynek számítanak!
 Aki Júniusi Magyar Bajnokságon indultak azonnal bekerülnek a Döntőbe!
 Az Őszi Bajnokság pontjai duplán számítanak a pontszerzőknek

 A Legeredményesebb Egyesület vagy Tánciskola éves pontok alapján)I.-II.-III-IV-V-VI.helyezetett
 Legeredményesebb I-II-III. helyezett gyéni/duó/Csapat/Formáció(minden és korosztályban és kategóriában a pontok alapján)

 A Pontszerzőket és nem pontszerzőket külön díjazzuk!
 A Döntősöknek különleges egyedi kupákkal készülünk!

Minden versenyző kap emléklapot, a dobogós helyezettek: szólók(nagy érmet)-duó/triók:érmet,oklevelet,a csapatok és a formációk oklevelet,érmet és kupát kapnak!
Felhívom a figyelmet arra,hogy díjakat és ajándékokat csak annak tudunk átadni aki az eredményhirdetésen ott van!!
• ZENE:
Mivel a zenéket ellehetett előre küldeni,de lehet a helyszínre is hozni kérek minden edzőt nem a regisztrációnál,hanem a technika asztalánál a dj-nél adja le érkezésekor a zenéjét,amit gépre felvisznek azonnal!
Ez lehet Pendrive is!Aki elküldte a zenéjét annál is legyen pendriven meg a zene!
Megértéseteket és segítségetek előre is köszönöm!
A versenyen 3 eredményhirdetés lesz,így nem kell mindenkinek a legvégét megvárnia! Azokat akik egy busszal érkeznek vidékről és több kategóriában is érintettek és meg kell várniuk a legvégét ,kérem a szülőket előre tájékoztassák a verseny menetéről és hosszúságáról!
A versenyt tényleg csak NAGYON kivételes esetekben szeretném megváltoztatni!!
A műsor menete előre láthatólag:
• Kapunyitás:7:15’!
9:00’-9:30’Egyéni Akrobatikus tánc Törpe /Manó A-B
9:30’-10:15’ Egyéni Akrobatikus tánc Mini B-A
10:15’-11:00’Akrobatikus Tánc Gyerek B-A
11:00’-11:30’ Akrobatikus Tánc Junior/Felnőtt B-A
11:30’-12:00’ Akrobatikus Tánc Duó/Trió Törpe/Manó-Mini /Gyerek /Junior/Felnőtt
12:00’-12:40’ Akrobatikus Tánc csapatok-Formációk (Törpe;Manó/Mini/Gyerek/Junior/Felnőtt)
12:40’-13:20’ I.Eredményhirdetés
Törpe-Manó –Mini korcsoportok Minden kategóriában 13:30’-tól
13:30’-14:20’ Törpe/Manó/Mini Egyénik Minden kategóriában akrobatikust kivéve
14:20’-14:50’ Törpe/Manó/Mini Duók/Triók Minden kategóriában akrobatikust kivéve
14:50’-15:30’ Törpe/Manó/Mini Csapatok/Formációk Minden kategóriában akrobatikust kivéve
GYEREK Korcsoport Minden kategória 15:30’- tól
15:30’-16:20’ Egyénik Minden kategóriában akrobatikust kivéve
16:20’-17:00’ Duók Minden kategóriában akrobatikust kivéve
17:00’- 18:00’ Csapatok/Formációk Minden kategóriában akrobatikust kivéve
II: EREDMÉNYHÍRDETÉS : 18:00’-tól
Junior/Felnőtt korcsoportok : 19:10’-től
19:10’-19:45’ Egyénik minden kategóriában akrobatikust kivéve
19:45’- :20:10’ Duók Minden kategóriába akrobatikust kivéve n akrobatikust kivéve
20:10’-21:10’ Csapatok/Formációk
III.EREDMÉNYHÍRDETÉS előre láthatólag: 21:15-től

Vélemény, hozzászólás?